Re: závěrečná 23.6. od 16:00

Re: Re: závěrečná 23.6. od 16:00

já nemůžu :(

Re: Re: Re: závěrečná 23.6. od 16:00

taky změna, večer se stavím

Re: závěrečná 23.6. od 16:00

Prijdu minimalne odpoledne..

A mužstvo udrželo 1. B třídu a B tým zřejmě postupuje do II. třídy

A mužstvo dokázalo splnit svůj cíl a díky zlepšeným výkonům v jarní části sezóny udrželo 1.B třídu. Informace z MěFS v Brně naznačují, že B tým postoupí do II. třídy z třetího místa skupiny o postup ze III. třídy. Oběma mužstvům děkujeme a věříme, že jim přejí všichni čtenáři těchto stránek. Těšíme se na podzim a věříme, že ani jeden z týmů nebude mít starosti s počtem získaných bodů a postavením v tabulce.

Re: A mužstvo udrželo 1. B třídu a B tým zřejmě postupuje do II. třídy

Děkujeme fanouškům!

zápas

kdy se hraje s těma nekopama z Hané?

Re: zápas

V nedělu 17.6.2012 v 16:30 v Komíně

Re: zápas

NEKOPO OD SVRATKY

výsledek

Srdečně zdravím, jak jste hráli včera s Ochozem?

Re: výsledek

Je to ta Ochoz a ne ten Ochoz !!! Výsledek 1:1

Re: Re: výsledek

Takže Ochozí?A výsledek velmi chabý .

MEDLÁNKY - SVRATKA 0:2

Svratka přivezla 3 body z Medlánek a byla o trošku lepší než domácí. Jen tak dále.

Re: MEDLÁNKY - SVRATKA 0:2

Skvělá odpověď všemožným pochybovačům. Rozdíl mezi svrateckým podzimem a jarem je jako rozdíl mezi podzimem a jarem. :)

Re: Re: MEDLÁNKY - SVRATKA 0:2

A kolik Vás to stálo peněz? Kolik zápasů jste vyhráli sami po sportovní stránce?
Že, to jaro je u Vás vždy tak bodově úspěšné....... .

Re: Re: Re: MEDLÁNKY - SVRATKA 0:2

No když se podíváš na výsledky, tak to musely být statisíce, možná i miliony.
Svratka vyhrála v Drnovicích, které bojují o záchranu - a pitomec rozhodčí si dovolil vyloučit svrateckýho hráče, takže Drnovičtí si museli v poslední minutě dát vlastňáka - to muselo být hoodně drahý.
Lipovec, v té době taky ohrožen sestupem, umožnil Svratce skórovat těsně před koncem... taky asi pěknej balík.
Kohoutovice v době, kdy ztrácely na první místo snad dva body, se nejspíš taky rozhodly, že o postup nebudou usilovat, peníze od Svratky byly asi víc...
V Bohdalicích se domluvil aspoň bod (navíc to bylo pojištěný z penalty!!!).
A kde nebral soupeř, určitě se dávalo rozhodčím, to přece není jinak možný, že? Že by Svratka mohla být v jarní tabulce na třetí příčce??? Blbost!
Akorát doma se to nejspíš moc nelepilo, body si odvezly Švábenice, Kunštát i Rousínov.

Re: Re: Re: Re: MEDLÁNKY - SVRATKA 0:2

můj tip te jak 20-40 tis. A ty zápasy doma? Kunštát hrál o postup a ty dva zbývající o sestup, takže se není čemu divit.

Re: Re: Re: Re: Re: MEDLÁNKY - SVRATKA 0:2

ty jsi fakt paranoik, byl jsi na nějakém zápase doma? ani v jednom nám rozhodčí výrazně nečím nepomohl, takže o penězích to nebylo, takže se hoď do klidu

Re: Re: Re: Re: Re: MEDLÁNKY - SVRATKA 0:2

jsi úspěšný tipér-sázkař ? nic netrvrdím,jenom se ptám.

Re: Re: Re: Re: MEDLÁNKY - SVRATKA 0:2

Ale i kdyby, tak 20-40 tisíc za jaro v téhle soutěži je poměrně málo, to daly určitě i jiný celky, který se zachraňují. Vždyť jen rozhodčí si na jaře berou tak 5000 za to, že pískají rovinu a koupit zápas od soupeře je minimálně 15000. Takže pokud se za záchranu dalo tolik, co píšeš, tak je to hodně levný a ukazuje to spíš na to, že se to zachránilo na hřišti.