Diskuse

Datum
Vložil
Titulek

Ego

Tak koukám že Vaše ego je vysoké ! Dobře gratuluji k bodům , nemůžu a ani nechci napsat k výhře ! Vaši výhru si můžu převzít až v pondělí o víkendu nejsem v Brně . Děkuji Loutka

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ego

Hele Loutko,řekni o co ti jde? Ty jsi nějak náhle zapškl? Nebo je to dlouhodobější záležitost? Nebo jsi Johny? Upřímně tady řekni,proč nemáš rád klub FC Svratka Brno.Proč máš radost,když kluci prohrají a proč naopak smutek,když se jim zadaří? Proč si vymýšlíš bláznivé teorie? Mluv a nebuď připosraný,nikdo ti lebku neutrhne a z tebe to spadne. Zahýbá ti stará? Vyhodili tě z hokny? Máš podlomené zdraví? A to se musíš hojit tady? Vždyť to musí být hrozné,dusit v sobě nějakou zášť,řekni to naplno,vysyp ze sebe všechno jako u zpovědi. Uvidíš,že se ti uleví a my ti podáme pomocnou ruku. Dostaneš doživotní permanentku na zápasy FC Svratka Brno.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Ego

V žádém případě neplatí že Loutka=Johny.
Já nemám tak kvalitní a důvěryhodné zdroje.Jo a kdy si můžu přijít převzít cenu?A kdo mi ji předá?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Ego

Prosím napiš mi email (fil.kasa@email.cz) a domluvime se na predani.

Datum
Vložil
Titulek

Peníze !

Tak jsem pátral proč Kohoutovice přijeli na zápas proti Svratce tak odevzdáni -
1. nedostali slíbené peníze !
2. tak se hromadně domluvili a sabotovali zápas !
3. do druhého poločasu dokonce musel jít brankář do pole !
4. hrát proti osmi to musí být pohodička !
a tím chci poblahopřát týmu Fc Svratka k získaným třem bodům !
Už se těším na jarní část :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Peníze !

1. no a co? vzdyt je ekonomicka krize... navic v tehle soutezi se muselo jednat aspon o desetitisice, mozna i vic... rozhodne to stalo za stavku :)))
2. tak to meli klukum ze svratky rict a svratka mohla taky hrat v deviti (stejne by vyhrala). nebo mohli dat futsal.
3. ten brankar v poli patril k nejlepsim hracum kohoutek.
4. pohodicka to asi byla, z tribuny rozhodne. ale aspon se svratka nenechala proti deviti zatlacit jako vcera sparta v Kluzi...
a tim chci podekovat loutce za perfektni detektivni praci :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Peníze !

Před chvílí si Vaši správu přečetl Luďa Koubek hráč Kohoutovic, který u nás s firmou provádí stavební úpravy a nevěřícně kroutí hlavou a směje se tomu. Spíš než nás naštvete hráče Kohoutovic, který podle Vaší správy hrají "jen" pro peníze... Jinak jsme všichni rádi, že nám zůstáváte nakloněn i do jarní části.
S pozdravem.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Peníze !

:-D tak to má pan Loutka asi hodně důvěryhodné zdroje a kontakty na vysokých postech ČMFS, když se k němu dostanou informace přímo z kabiny mužstva, o kterých však ani samotní hráči nikdy neslyšeli a dozvídají se o nich až zcela náhodou prostřednictvím našeho webu :-)))
Chtěl bych tedy aspoň panu Loutkovi poděkovat, že se stará o zábavu na našich stránkách, protože jen a jen díky němu, jeho názorům a jeho příspěvkům, se čtenáři i samotní diskutující nebudou na tomto webu nikdy nudit :-)
Takže pane Loutko děkujem!!!

S pozdravem Michal Strýček

PS: pokusím se Vás navrhnout také na nějaké naše ocenění, protože není fér, že získal cenu pouze tisící návštěvník webu, když je především Vaší zásluhou (vzhledem k výše popsanému) jeho tak vysoká návštěvnost

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Peníze !

Strejdo, protože máš pravdu a my bychom měli loutku také odměnit, svolal jsem dnes odpoledne výbor FC a zodpovědných zástupců hráčů. Tam bylo mimořádně rozhodnuto o udělení věcné ceny i loutce.

Prosím tedy loutku, aby si vyzveda věcnou cenu v kabině A mužstva v sobotu 7.11.09 v 14:00.

Děkuji.
F.K.

Datum
Vložil
Titulek

sobota

Nepůjdeme si v sobtou kopnout do arény?

Datum
Vložil
Titulek

Re: sobota

Ano.
Sraz pred 14:00 v kabině.

PS: Do arény ne, na Březku :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: sobota

Take maslo ako Strejda tam hore tam ani nevybehne.

Datum
Vložil
Titulek

Dražovice na jaře

Pánové, předehrávka 14. kola se hraje až na jaře, tím pádem odpadá páteční trénink v Pisárkách. Ohledně soboty mi prosím zavolejte?
S pozdravem L. Gögh

Datum
Vložil
Titulek

zrušeno

Dobrý den, Výkonný výbor Jihomoravského krajského fotbalového svazu rozhodl zrušit z důvodu nepříznivého počasí víkendové zápasy předehrávek 14. kola I. A tříd, I.B tříd a všech soutěží 14. kola dorosteneckých soutěží.

Víkendové 14. kolo Krajského přeboru mužů zůstává v platnosti.

Všechna utkání 14. kola II. a III. třídy mužů plánovaná na sobotu a neděli 7. a 8. listopadu 2009 zrušil také Městský fotbalový svaz Brno-město.

Pěkný den, děkuji za zveřejnění.

Jaroslav Kříž
člen VV JmKFS

Datum
Vložil
Titulek

dotaz

ten zápas dorostu A s letovicemi v sobotu 7.11 v 11.45 se bude hrát i v tom hnusném počasí ??!!---nebo se to nechá normálně ns jarní část

Datum
Vložil
Titulek

Re: dotaz

Pokud STK nezruší celé kolo, tak určuje rozhodčí přímo na místě. Jen jeden detail, záleží hlavně na tom v jakém stavu je hřiště a né jest-li je pod mrakem!!!!

PJ

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: dotaz

já jsem se jenom zeptal ,,,

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: dotaz

Já jen odpověděl!! :)

PJ

Datum
Vložil
Titulek

bojovat!

Cítím to tak,že se mladí se zkušenými hráči musí trošku více stmelit,vytvořit kolektiv,co táhne spolu,víc to hecnout a jít ve špílech pořád nadoraz za vítězstvím.Myslím,že se ukáže,že kdo poctivě pracuje,bude i odměněn v podobě úspěšných výsledků. Takže přeju více hráčů na tréninku,zápal pro hru a vítězství! S Dražovicemi se musí jít na krev!

Datum
Vložil
Titulek

Re: bojovat!

Mě to připadá tak, že v týmu není žádný hráč,který by dokázal celé mužstvo strhnout svým výkonem, nasazením a bojovností.Jeden hráč kterej by prostě jak se říká:" jezdil poprdeli".

<< 24 | 25 | 26 | 27 | 28 >>

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.