Diskuse

Datum
Vložil
Titulek

fotbal

dobrý den mohl bych se zeptat jestli bych nemohl hrát za tento tým je mi 16 let jsu slušnej záložník i utok umím hrát,prosím kdyžtak se mi ozvěte

Datum
Vložil
Titulek

Re: fotbal

:)

Datum
Vložil
Titulek

Re: fotbal

Nejlepší bude, když se stavíš na hřiště a dohodneš se přímo s trenéry dorostu:

Trenér: Martin Beneš

Asistent: Pavel Filouš

Vedoucí: Zdeněk Skoumal

Datum
Vložil
Titulek

Tréninky

Tréninky tenhle týden budou nakonec v uterý 18 hod v Komíně (tenisky!!!) a v pátek v Pisárkách v 15.30 na trávě. Jsou to před posledním zápasem podzimu jenom dva tréninky, tak prosím dorazit v co nejvyšším počtu.
Všechny zdraví LG.

Datum
Vložil
Titulek

2 pripominky

Dobry den, videl jsem jedine vas zapas, a to na uvod sezony v Drazovicich, takze nemuzu moc hodnotit. Mam spis jen dve pripominky

1) Kdyz jsem si prolistoval komentare k utkanim, tak i pres spatne vysledky hrajete porad ve stejne sestave - alepson v obrane jsou porad stejni 4 hraci, jen asi dvakrat to bylo jinak. Nejsou prave spatne vysledky duvodem k vyraznejsim zmenam v sestave?

2) V Drazovicich jste hrali na klasickeho stopera s predstoperem. Myslim, ze to je hodne historicky system. Zvlast kdyz rikate, ze mate mlady tym, pro ty kluky by to nemel byt problem prejit na zonu a ti co prosli bystrckym dorostem, tak to tam urcite hrali. Sam jsem prechod na 4 v lajne zazil a rozdil byl veliky.

PS: V tech Drazovicich jste odehrali vyborny zapas, zejmena druhy polocas. Dnesni lidr tabulky se proti vam celou pulku jen branil. Neveril bych, ze vy budete na opacnem konci tabulky, spis naopak.

Datum
Vložil
Titulek

Re: 2 pripominky

Ani ja nevim, proc Svratka hraje zatvrzele na klasicke postaveni - kadr je mlady a slusela by mu podle me zona!

PS: Myslim si, ze je sestava stejna, protoze neni moc na vyber.
PS2: Sam jsem prechod na 4 v lajne nezazil, tak berte muj nazor s rezervou :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: 2 pripominky

Já bych k tomu ještě dodal bod tři.

3)Že i přes špatné výsledky ještě nebyl odvolenej trenér.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: 2 pripominky

V trenérovi to není, každý hráč musí začít u sebe!! Pavel Julínek

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: 2 pripominky

hraci musi zacit usebe, souhlas, ale trener prece uruje sestavu, rozestaveni, taktiku atd. takze odpovednost nese taky

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: 2 pripominky

Samozřejmě, že nese, ale pokud kluci nedávají 100% tak tam může být klidně třeba Anceloti a neudělá nic!!!
Sestavu?! Myslím, že moc změn nejde pokud má někdo k dispozici 13 Hráčů!!!!!! (pozor na slovo hráčů). Nikoho se nechci dotknout, ale někteří kluci bohužel na to nemají!!! Jmenovat nemusím, ví to sami!!
S pozdravem


Pavel Julínek

Datum
Vložil
Titulek

Olešnice

Dobrý večer, souhlasím s názorem Pavla Julínka.U "A" mužstva je kvalitní trenér ale mužstvo potřebuje zkušenosti.Do jarní části se musí mužstvo posílit o 3-4 hráče a Svratka bude v tabulce stoupat vzhůru.Rozhodně nepatří do MP Brna.Věřím, že zimní příprava bude kvalitní a vše se ukáže na výsledcích.Mužstvo znám velice dobře a věřím, že kluci poslední 2 zápasy
zvládnou a body zůstanou doma.Držím palce........ Jirka

Datum
Vložil
Titulek

trénink 30.10.

Trénink dne 30.10. bude v Pisárkách od 15.30 hodin.

Datum
Vložil
Titulek

Už jsem nechtěl

Dobrý den , už jsem nechtěl písemně zasahovat do dění na tomhle diskuzním fóru ale po jedné z mnoha návštěv jsem se rozhodnul že vyrazím na zápas Fc Olešnice - Fc Svratka Brno . Bylo pěkné počasí tak jsem se těšil na pěknou podívanou . Byl jsem zklamán a překvapen ¨kvalitou¨ hostujícího celku ( až na vyjímky které se vždy najdou ) ! Snaha všech přítomných na hřišti se musí uznat ! Fotbalovou terminologií se to dá napsat BÍDA ! Možná tady v reakci na můj příspěvek propukne písemná přestřelka a na svoji předčasnou obhajobu musím napsat , že jsem nevydržel až do konce zápasu a obraz hry se třeba změnil ale nemyslím si . Znechucen jsem popojel o pár kilometrů dál na zápas 3.tř okresního přeboru a fotbal tam měl stejnou kvalitu a úroveň jako na předešlém zápase s tím rozdílem že padali náhodné branky v závěru zápasu .

Datum
Vložil
Titulek

Re: Už jsem nechtěl

Chápu Vaše znechucení, bohužel fotbal nic moc, ale když hodnotíte "kvalitu" našeho týmu, jak se Vám líbil domácí tým, druhý tým tabulky a aspirující na postup, který se bránil celou druhou půlku. Myslíte, že byl velký rozdíl mezi tými bojující o postup a o záchranu.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Už jsem nechtěl

Jak jsem již psal , nebyl jsem až do konce . Nikde jsem ale nepsal že druhý tým tabulky byl o dvě třídy lepší jak hráči Svratky ¨ vyjímky se ale našly ¨ boužel . Velice kvalitní trenérské dou ale nenahradí hráče na hřišti . Bojovnost , soudržnost a chuť máknout za kamaráda - se z vašeho týmu vytratila neznámo kam !

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Už jsem nechtěl

Velkej rozdíl je v tom, že Olešnice dala gól!!!A na góly se fotbal hraje pokud vím.

Datum
Vložil
Titulek

Olešnice

Ano sparávně....přesně tak!!!Svratka Brno v současné dobe nehraje podle toho jak sem si před začátkem sezony myslel.Dmnival sem se že po podzimu budou nekde do 5. mista...Kadr na to rozhodně maji....Kašik I. , Strýček , mlady Doubrava , Niku ten ale nemuze ještě hrat , velice dobře vypada Karfiat s Putnem , mladí: Pospíšilové a Svoboda ktereho sem videl jednou a vypadal velice dobre, nevim důvody proč nehraje....Kluci mate navic!!!Držim palce proti Kohoutkam musi byt 3 body jinak to dal už nepůjde a bude třeba sahnout ke změnam někde jinde.....jestli už neni pozdě

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Olešnice

Dobrý den, již delší dobu sleduji diskuse na stránkách a nechtěl jsem se do nich zapojovat, ale pokud si někdo myslí, že za neúspěchy v podobě prohraných zápasů může Laco Gogh, tak se hodně plete. Kromě Ilji Kašíka, nemá tento tým skoro žádné zkušenosti se zápasy v mužských soutěží (tým je až moc mladý), vzhledem k tomu, že mám možnost vidět hodně mužstev po celé jižní Moravě, myslím, že asi nejmladší vůbec. Ondra Putna, Roman Karafiát, Tom Doubrava, Ondra Pospec budou jednou velkými tahouny mužstva, počkejte 2-3 roky. Je pravda, že musí na sobě makat a mít dobrého trenéra, kterým Laco Gogh je. Píšu z vlastní zkušenosti, pár trenérů jsem zažil vč. LG.
S pozdravem Pavel Julínek

Datum
Vložil
Titulek

Upozornění

Veškeré příspěvky, které budou obsahovat vulgární slova, urážky, slovní napadání, spam, reklamu na jakékoliv výrobky či služby, budou porušovat autorská práva nebo jinak porušovat platné zákony ČR, stejně jako veškeré další nevhodné textace, budou bez varování smazány.

Datum
Vložil
Titulek

Medlánky

Hm.... tak se to s těma Medlánkama zase trochu pokazilo že?

<< 25 | 26 | 27 | 28 | 29 >>

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.