Diskuse

Datum
Vložil
Titulek

Re: Medlánky

Áaa, pan Johny se ozval. Dva týdny nebylo co psát, že?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Medlánky

Áaa, pan Kašík se opět zastává. Nesmí se psát nic špatného!!!!! Takže: krásný fotbal, skvělá atmosféra, spousta šancí, fotbal nahoru dolu, hodně krásných střel atd!!!!! Chodit na Svratku opravdu doporučuji!!!
P.S. prostě super!!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Medlánky

Kdo mluví o krásném fotbale? Já snad??? Pokud si projdete celou diskuzi, tak si určitě všimnete, že jen reaguji na ty, kteří se sem chodí posmívat. Jinak jsem prakticky do diskuze nezasahoval, výkony ani vysledky neobhajuji, komentáře k utkáním taky nepíšu. Takže nevím o jakém zastávání tady píšete.
P.S.: Jsem rád, že nás doporučujete. Díky.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Medlánky

Nevím proč se Ilja Kašík tak rozčiluje,protože jsem nenapsal nic špatnýho.Jinak dva týdny jsem nepsal protože jsem byl pryč.Ale teď jsem zpátky a budu psát pravidelně slibuji.A samozdřejmě musím říct že jste mě překvapili, protože já jsem vám nevěřil ani proti Lískovci.A pokud se vám nelíbí co tady lidi píšou tak tu diskusi zrušte.

Datum
Vložil
Titulek

otázka

Dobrý den,ahoj.Chtěli bychom se zeptat zda by nebylo možné chodit s Vámi trénovat.Jsme hráči Uničova a kvůli škole bydlíme 100m od hřiště.Byli bychom velmi rádi pokud by jste nám umožnili pohyb na hřišti.děkujeme za odpověď a případné informace o tréniku.

Datum
Vložil
Titulek

Re: otázka

Do středy vám tady dáme vědět.
F.K.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: otázka

Tak borci, jestli chcete, muzete.
Ve ctvrtek v 16:45 se hlaste u trenera A-tymu - p. Ladislav Gögh (hriste Svratecka) - vsechno s vami dohodne, vi o vas.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: otázka

Děkujem, přijdeme tam

Datum
Vložil
Titulek

výhra

Opět výhra,sice povinná ale byla.Když se porazil druhý v tabulce nebyl problém s posledním.Byl jsem již jako tradičně skouknout zápas a byl jsem překvapen s předvedenou hrou.Kluci hráli dobře a výsledky se již dostavují a pan fana nemá k posledním zápasům co dodat,patrně je také spokojen s výsledky a hrou našich Svrateckých bojovníků./kouknul jsem do slovníku a zde slovo fana znamená = f otbalový ana lfabet/ proto přeji chlapcům hodně bodů v dalších kolech a předvádějte pořád líbivou hru zvanou fotbal.

Datum
Vložil
Titulek

konečně

Tak výhra .... konečně ! teď to jen potvrdit v utkání pravdy, jestli patříte do středu tabulky nebo na dno vedle Lískovce . Pozor i Lískovec píše že hrají dobrý fotbal a že nedává šance tak jako vy ! Tak pozor .....
a držím palce ;-D

Datum
Vložil
Titulek

muži A

Zdravím všechny a pana Fanu."A" muži FC Svratky jsou ve spodní části tabulky ale tam rozhodně nepatří.
Je to mladé mužstvo a pokud zůstane pohromadě udělá určitě do 2 - 3 roků dobré výsledky.A to co jsem napsal minule jste pochopil špatně.To nebyla omluva ale vysvětlení....
Přeji ať se Vám v životě daří........ J.D.

Datum
Vložil
Titulek

Gratulace

Zdravím kluky a gratuluju ke včerejšímu vítězství, udělali jste mi radost!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Gratulace

Keby si chcel viac info a nejake fotky tak mrkni na https://vyskovsky.denik.cz/fotbal_region/trener-zboril-mel-pravdu-bohuzel20091004.html

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Gratulace

Dík za tip, dávám to na hlavní stránku.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Gratulace

Srejdo blahopřeji . Laďa

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Gratulace

Laďo díky :-)

Datum
Vložil
Titulek

A mužstvo FC Svratka

Zdravím všechny a hlavně pana pisálka pod přezdívkou "fana" Podle kritiky a zkušeností jste asi hrál krajský přebor nebo divizi a to jsou vysoké soutěže.Já to boužel dotáhl jen do 1.A třídy ale vím jak fotbal na této úrovní chodí.Trénuji už přes 9 let a není to žádná sranda.Hráči to hrají zadarmo pouze dostanou večeři a musí si platit příspěvky.Chodí do práce a starají se o své rodiny a proto někdy hra ani výsledky nejsou příznivé.Budu rád když dostanu na tento
mail odpověď pane "fana" Doufám, že dnes jste navštívil utkání FC Svratka-Bohdalice s výsledkem 1:0 Ti kluci dali dnes do zápasu srdíčko a ukázali, že mají v sobě potenciál se zlepšit.


Jiří Drštka

Datum
Vložil
Titulek

Re: A mužstvo FC Svratka

Zdravím pana Drštku, nevím kdo jste ale zápas s Bohdalicemi jsem viděl. Musím uznat, že jste hrály dobře. Asi tedy poprvé a ve Vašem případě snad né naposled. Nevím koho trénujete, ale o Vás jsem nikdy neslyšel, ani jako o hráči ani jako trener. Nerozumím proč na foru píšete, že vaši hráči hrají zadarmo a musí si platit příspěvky. Nezapomeňte, že jste v 1,B třídě a ne v divizi. A že chodí Vaši hráči do práce? To si myslím, že chodí 95% hráčů. 5% je 1.a 2. liga. Jako argumenty na Vaše špatné postavení v tabulece je tohle opravdu směšné.
Ať se daří

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: A mužstvo FC Svratka

Jen si dovolím reagovat: Jiří Drštka je asistent trenéra našeho mužstva. Možná kdybyste otevřel i jinou záložku než jen diskusi, tak byste si asi všiml. A na oplátku se zeptám: vy jste kdo? Nikdy jsem o Vás neslyšel, ani jako o hráči, ani jako o trenérovi...

Datum
Vložil
Titulek

Máte pravdu

Máte pravdu, nedaří se nám, nedáváme góly, máme pět bodů, jsme předposlední...

Ale vysmívat se pod anonymní přezdívkou, to jste teda frajeři, to si zatleskejte...

<< 26 | 27 | 28 | 29 | 30 >>

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.