Diskuse

Datum
Vložil
Titulek

Re: Máte pravdu

škoda, že si po zápasech nemůžete zatleskat vy!! ha ha tlesk tlesk

Datum
Vložil
Titulek

ten fotbal je hrůza

Další zápas a další prohra . Pozor na Lískovec aby i ten Vás neporazil !!!!!!!! je to výsměch :-)

Datum
Vložil
Titulek

sastava

Každopádně mě ve Svratce chybí pár hráčů kteří za ně hrávali a byli docela dobří.To jste je vyhodili nebo raději odešli?

Datum
Vložil
Titulek

Re: sastava

Je pravda, že tam bylo pár šikovných hráčů, kteří se již delší dobu vůbec neobjevují. Myslím, ten první jejich rok po sloučení oddílů. Včera opět bez bodu 0:2, a hlavně nedávají branky.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: sestava

K těm hráčům - Martin Kleskeň po zranění a opereci kolena nehraje (a chybí určitě), Lišák (Tom Frodl) taky po vážném zranění skončil úplně, Navrátil přestal hrát, Michal Šalanda se vrátil do Prahy po ukončení studia, Pavel Julínek myslím si úspěšně píská kraj, Niku po zranění trénuje a závěr podzimu stihne. Nikdo jiný mně nenapadá. Víťa Šlachta z béčka nechce...
Co se týče Tišnova po úvodní brance domácích v 15 minutě, se domácí bránili 75 minut a úspěšně, v závěru dali z brejku druhý... Máte pravdu nedáváme branky, když už letěl míč do sítě, trefil do hlavy domácího hráče, který se zvedal ze zěmě a byl z toho jen roh...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: sestava

Tak třeba dáte něco Bohdalicím, myslím góly nebo všechny body?!!! cha cha Zatím to vypadá, že okres v Brně bude mít z této skupiny příští rok hodně klubů. Brnáci hrají prd a Svratka úplný!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: sestava

Hm ... tak to je škoda no.To že jsem přestal hrát já, jsem věděl, ale že skončilo i tolik dalších hráčů jsem teda nevěděl.Každopádně si myslím že to mužstvo není špatný a mělo by se pohybovat kolem středu tabulky.Nikáčovi přeju hodně zdaru při jeho návratu na hřiště po zranění.

Datum
Vložil
Titulek

Držím palce

Škoda trenéra a pár vyvolených !!!! je jich na okres opravdu škoda ale to už se opakuji . Držím palce, aby to nebyla pravda a předpověď se nevyplnila . Fotbalu zdar

Datum
Vložil
Titulek

Re: Držím palce

opět bez bodu!!! Pokud něco nezmění, tak padáček s Lískovcem!!!! Měly by dát dohromady ty nejlepší z klubu a ti aby hráli, byl jsem na nich v sobotu a někteří neumí ani zpracovat balón.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Držím palce

Tak třeba se to během pár týdnů naučí :).Ale spíš bych to neviděl.Uvidíme co kluci předvedou doma proti Bohdalicím.

Datum
Vložil
Titulek

okres

Tak to vypadá, že slavná Svratka bude hrát okres!!!!!!!! cha cha

Datum
Vložil
Titulek

Re: okres

S tou hrou co u nás, tak to opravdu směřuje, i když je odehráno teprve 6 kol. Mají moc mladý tým a ti to nezvládají. Chybí jim zkušenosti.

Datum
Vložil
Titulek

Změna místa tréninku!!!

Trénink v pátek 11.9. bude v Komíně v 18 hodin!!!

Datum
Vložil
Titulek

konečně výhra

Tak jsme konečně vyhráli pánové.Jen tak dál!!!!!Pokud budete soustředění i na nedělní zápas tak můžeme bodovat i na hřišti SK Líšeň.

Datum
Vložil
Titulek

soustředění

Ahoj kamarádi!!!!!!
Vyhlašuji rychlé soustředění na chatě u Lysic.Musíme vybojovat v následujících 2 utkáních
min.4 body.Sraz 22.8. 18:00 začíná se večeří - švédský stůl

Brankář:český beton ( becher-tonic), obrana Itálie (grappa) záloha Skotsko+Anglie (Johnnie Walker) a útok Německo (Jaggermeister)

Trenér - SK (zlatý bažant) asistent ČR ( Bláhovka-Plzeň 12) vedoucí mužstva FIN (finská vodka) Je důležité postupně vymazat soupeře z fotbalové mapy.

Datum
Vložil
Titulek

Re: soustředění

Se vám to soustředění asi moc nepovedlo co?Ale neházejte flintu do žita, třeba doma uhrajete zase remízu :)))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: soustředění

Soustředění se sice nepovedlo, ale není přece třeba se posmívat, ne? Nebo si tady někdo léčí nějaký komplex?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: soustředění

Neeee tady si nikdo nic neléčí.:)Já vám docela i fandím.Ale myslím si že v Bořitově dostanete příděl.

Datum
Vložil
Titulek

Fanousek

Zdar....doufam,ze se podivam na peknej fotbal se spousty pytlama.Hlavne at vas golman neco chytne....

Datum
Vložil
Titulek

:-)

Hosi ty cernohorce rozmetem a poslem je dom z brekem.pak dame nejaky pivecka ale ne to cernohorsky....humac.

<< 26 | 27 | 28 | 29 | 30 >>

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.